Políbili jsme se na červeném koberci. Poměřili si ruce s tlapou Sylvestera Stallona na Chemin des Étoiles u festivalového paláce. Nasdíleli 24 Mb za 45 minut v turistickém centru. Obešli Allée de la Liberté a dali si tam nejlepší brochette na světě s kozím sýrem a na medium propečeným hovězím ve stánku Arcade.

 

Pozorovali turnaje v pétanque a fotili, jak blázni. Vylezli na kopec Mont-Chevalier ve čtvrti Le Suquet a prohlídli si Cannes jak na dlani. Zapletli se v uličkách starého města. Namočili si nohy i nohavice džín v moři, které jsou doteď ztvrdlé solí. Procházeli se po bulváru de la Croisette a představovali si, že v tomhle šik hotelu le Carlton musel spát určitě Leonardo DiCaprio i Johnny Depp. Odolali pokušení a nekoupili celou sérii dobrodružství Tintina ve francouzštině ani dětský budík s kohoutkem v blešárně.

 

A pak šplhali zpět do kopce v Le Cannet, kde jsme našli zadarmo fleka na parkování kousek od školy. V Cannes se s Hugem totiž jezdit nedá, šikanují ho tam parkovací domy vysoké 1,9 m a super úzké ulice. A my máme urostlýho čiperu. A dostal za ucho od jedný dodávky (jakože mu sejmula zrcátko).